Certyfikaty i Uprawnienia

ENERGA Serwis Sp. z o.o. mając na względzie ciągłe podnoszenie jakości świadczonych dla klienta usług oraz dynamiczny rozwój firmy, wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, obejmujący:

Wdrożony w ENERGA Serwis Zintegrowany System Zarządzania wzmacnia pozycję firmy na rynku, pozytywnie kształtuje jej wizerunek w oczach klientów i kontrahentów oraz usprawnia proces zarządzania w Spółce. Uzyskane certyfikaty otwierają również nowe możliwości rozwoju i pozyskiwania nowych rynków i klientów.

 

 

 

ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE - PRACE SPAWALNICZE

 

Zatrudnieni spawacze posiadają certyfikaty UDT dla metod 141, 111, 141/111, 131, 135, 138/136, 311.

Prace spawalnicze realizowane są pod nadzorem Inżynierów z uprawnieniami:

  • EWE (Europejski Inżynier Spawalnik)
  • IWE (Międzynarodowy Inżynier Spawalnik)

  

MEDAL EUROPEJSKI

 

Nasze Laboratorium Legalizacyjne, działające jeszcze w strukturach ENERGA OPEC, w 2010 roku zdobyło MEDAL EUROPEJSKI. Przyznanie nagrody Laboratorium Legalizacyjnemu wyróżniło ENERGA Serwis w obszarze usług i wyrobów odpowiadającym standardom europejskim oraz wymaganym przez prawo normom. Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, organizując tego rodzaju przedsięwzięcia promuje firmy - oferujące usługi o najwyższej jakości, do których z pewnością możemy zaliczyć ENERGA Serwis.

 

 

 

Na górę