Profil Spółki

15 KWIETNIA 2011 ROKU...

 

Energa Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce funkcjonuje na rynku energetycznym od 15 kwietnia 2011 roku. Spółka powstała w wyniku wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa z firmy ENERGA OPEC sp. z o.o. Dynamiczny rozwój Spółki odzwierciedla przejęcie, w styczniu 2012 roku, od ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A. - Wydziału Utrzymania Ruchu, funkcjonalnie związanego z usługami remontowymi w energetyce. W 2013 roku struktury Spółki zostały rozbudowane o pracowników Pionu Usług Serwisowych wydzielonych z ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o. oraz ENERGA Elektrociepłownia Kalisz S.A. – obecnie działających jako ENERGA Serwis Oddział Elbląg i Oddział Kalisz.

 

Nasza firma realizuje wszechstronnie i kompleksowo usługi serwisowo-remontowe i inwestycyjne w branży energetycznej oraz ciepłowniczej…

 

ENERGETYKA - CIEPŁOWNICTWO - DIAGNOSTYKA - PRACE WARSZTATOWE I OBRÓBCZE

 

Energa Serwis prowadzi działalność z zakresu: 

  • prac serwisowo – remontowych dla elektrowni oraz elektrociepłowni
  • prac dla ciepłownictwa
  • prac modernizacyjnych i inwestycyjnych - sprawowanie funkcji inżyniera kontraktu
  • diagnostyki
  • prac warsztatowych i obróbczych

 

Atutami Naszej firmy są:

 

  • własne zaplecze produkcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt do wykonywania prac specjalistycznych
  • pracownia projektowa
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • wiedza i doświadczenie gwarantujące wykonanie zleconych prac profesjonalnie oraz z wysoką jakością

Mając na względzie ciągłe podnoszenie jakości świadczonych dla klienta usług oraz dynamiczny rozwój firmy wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania. Uzyskanie certyfikatów wzmocniło pozycję firmy na rynku krajowym i międzynarodowym oraz usprawniło proces zarządzania Spółką.

 

Dodatkowo Energa Serwis posiada laboratorium mające status Punktu Legalizacyjnego, będące certyfikowanym przedstawicielem firm Kamstrup, Santech i Landis&Gyr, które jako jedyne i pierwsze w kraju otrzymało Europejski Medal Business Centre Club. Z usług Naszego Punktu Legalizacyjnego korzysta wiele przedsiębiorstw ciepłowniczych, mi.in.  w: Jastrzębiu Zdroju, Tarnowie, Białymstoku, Włocławku, Olsztynie, Ostrołęce oraz Spółdzielni Mieszkaniowych w Ostrołęce, Warszawie, Ełku, Piszu i Olsztynie.

 

Szczegóły oferty technicznej...

 

Na górę